Roberto Iniguez: "son Saniyeye Kadar Mücadele Ettik"

24.03.2013

Roberto Iniguez: "son Saniyeye Kadar Mücadele Ettik"

Bayanlar Euroleague Final mücadelesinin ardından FB TV’ye konuşan Antrenörümüz Roberto Iniguez, şu ifadeleri kullandı:

Öncelikle kaybettiğimiz için üzgünüz. Maçı ilk 10 dakikada kaybettik diye düşünüyorum. Çok atış kaybettik. İstediğimiz gibi oynayamadık. Ama şunu söylemek gerek oyuncularımı kutlarım, son saniyeye kadar mücadele ettik. Kendi adıma da gurur verici. Kulüp içinse gelecekte daha çok yatırım yapılacağına eminim. Ben bu kulüpte olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Takımı ve oyuncuları çok seviyorum. Fenerbahçe her zaman kalbimde olan bir takım.Şu an kendimi pek iyi hissetmiyorum. Destekleyen herkese de çok teşekkür ederim. Hakemler hakkında da konuşmak istemiyorum.”

Ömer Buharalı: "Bir ilki başardığımız için gururluyuz"
Bayanlar Euroleague final maçı sonrası elde edilen Avrupa ikinciliğinin Türk basketbolu açısından çok önemli olduğunu belirten  Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın yardımcı antrenörü Ömer Buharalı, FB TV’ye şu açıklamalarda bulundu:
Geçtiğimiz sene de kıl payı şampiyonluğu kaçırmıştık. Bizim için bu hayal değildi. Sezonun başından itibaren maç maç değerlendirme çalışıyoruz. Büyük bir başarı elde ettik. Gelecek sene hedefimiz Avrupa Kupası olacak. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Türkiye’de bu başarıya imza atana kulüp olmak bizi gururlandırdı. Şimdi düşüncemiz kupa ve şampiyonluk.”