Roberto Iniguez: "yüreğimizle Oynadik"

22.03.2013

Roberto Iniguez: "yüreğimizle Oynadik"

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Antrenörü Roberto Iniguez, Good Angels Kosice ekibi karşısında yürekleri ile oynayarak, finale yükseldiklerini belirtti.

Maçın ardından FB TV'ye konuşan Roberto Iniguez, "Maça çok iyi başlayamadık. 2. devreden itibaren çok iyi oynadık. Yüreğimizle oynadık ve maçı kazandık. Maç maç gittiğimiz için daha final maçını düşünmedik. Galibiyetin keyfini çıkaralım biraz. İlerleyen saatlerde final maçını düşünmeye başlarız. Taraftarlarımız, bu takıma bu oyuna güvensinler. Oyuncularımız finalde de savaşacak" dedi.

Antrenör yardımcısı Ömer Buharalı ise, "Çok iyi mücadele ediyoruz. Geriden gelip başarı yakaladık. İnşallah finalde de aynı performansı göstrereceğiz" diye konuştu.

Oyuncularımızın değerlendirmeleri
Cappie Pondexter, elinden geleni yaptığını ve çok savaştığını söylerken, Angel Mc Coughtry ise final maçına değindi ve kupa için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Son olarak söz alan Ivana Motovic ise, "Çok iyi mücadele ettik. Muhteşem oynadık. Bu başarıyı Fenerbahçe camiasına hediye ediyorum. Türk basketbolu da tarihi bir an yaşıyor" dedi.