Robin Van Persie Takimla Çalişti

12.08.2015

Robin Van Persie Takimla Çalişti

Profesyonel Futbol Takımımız, Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürürken, Hollandalı yıldız oyuncu Robin van Persie de takımla çalıştı.
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 10.00’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, çabukluk ve koordinasyon çalışması ile devam etti. Top kapma ve pas çalışmasının ardından hücum, defans ve duran top organizasyonları çalışan oyuncularımız, antrenmanı taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamladı.
 

Gökhan Gönül ve Samuel Holmen çalışmalarını takımdan ayrı özel program dahilinde sürdürürken, dün sabah saatlerinde yapılan antrenman da gribal enfeksiyon rahatsızlığı nedeniyle yer almayan Fabiano Ribeiro  takımdaki yerini aldı. Dün gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde takımla ikinci bölümünde ise özel program dahilinde çalışan Robin van Persie ise, bugün yapılan antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. 
 

Profesyonel Futbol Takımımız, 2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu’nun açılış karşılaşması olan Eskişehirspor maçı hazırlıklarını 13 Ağustos Perşembe günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilecek çalışma saat 10.00'da başlayacak.