Rotterdam Fenerium Kuyt'in Da Katilimiyla Açildi

08.04.2014

Rotterdam Fenerium Kuyt'in Da Katilimiyla Açildi

Rotterdam Fenerium mağazamızın açılışı gerçekleştirdi. Hollandalı yıldız Dirk Kuyt'ın da katıldığı açılışa, Hollanda da yaşayan Fenerbahçeli taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.


Mağaza sayısını her geçen gün arttırarak Fenerbahçe Spor Kulübü'nün lisanslı ürünlerini dünyanın her köşesindeki Fenerbahçeli taraftarlara ulaştırmayı amaçlayan Fenerium, şimdi de Hollanda'da yeni mağazasını hizmete açtı.


Açılışa; Fenerium Genel Müdürü Aydın Kirman, Profesyonel Futbol Takımımızın İdari Menajeri Hasan Çetinkaya ve Profesyonel Futbol Takımımızın Medya Sorumlusu Orkun Yazgan da katıldı.


Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği açılışta konuşan Profesyonel Futbol Takımımız yıldız ismi Dirk Kuyt, kendi ülkesinde Fenerbahçeli taraftarlar tarafından bu kadar yoğun bir ilgiyle karşılaştığından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.


Fenerium'un başarısına da değinen Dirk Kuyt, "Fenerium, ürünlerinin kalitesini ile her zaman adından bahsettiriyor. Bu mağaza ile yurtdışında, Avrupa'daki taraftarlarımız Fenerbahçemizin forma, tişört, flama vb. ürünlerini buradan temin edebilecekler. Çok yoğun katılım oldu. Böyle bir ilkin önemli bir parçası olmaktan dolayı büyük sevinç duyuyorum" diye konuştu.


Fenerium Genel Müdürü Aydın Kirman da, "Yurt dışındaki ilk Fenerium mağazamızı bugün Rotterdam'da açtık. Günler süren hazırlıklar sonrasında mağazamız hizmete girdi. Avrupa'da yaşayan Fenerbahçelilerin yoğun isteği ve ilgisi ile karşılaşıyorduk. Artık Fenerium ürünlerine, kendi ülkelerinde, Avrupa'da ulaşabilecekler. Hali hazırda Almanya'da internet üzerinden on-line satış yapıyorduk ama bugün burada fiziki olarak ilk mağazamızın açılışını gerçekleştirdik. Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecek" dedi.


Açılışın ardından Dirk Kuyt, taraftarlarımızın formalarını imzaladı. Taraftarlar, Kuyt'la fotoğraf çektirmeyi de unutmadı.