Rövanş Maçi Hazirliklari Başladi

31.07.2015

Rövanş Maçi Hazirliklari Başladi

UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanş maçında, Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk ile 5 Ağustos Çarşamba günü deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarına 1 günlük iznin ardından bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı. 
 

Teknik Direktörümüz Vitor Pereira yönetimindeki çalışma saat 19.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 2 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Shakhtar Donetsk maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenarasyon ağırlıklı çalışmalarla tamamlarken, diğer oyuncularımız ise dar alanda yaptıkları pas organizasyonlarının ardından yine dar alanda yaptıkları çift kale maçın sonrasında bireysel çalışmalarla antrenmanı noktaladılar.
 

Sakatlığı sebebiyle bir süredir takımdan ayrı tedavi ve çalışmalarını sürdüren Mehmet Topuz, akşam antrenmanında yer aldı. Takımdaki yerini alan M. Topuz, antrenmanın tamamında takım arkadaşlarıyla birlikte çalıştı. Gökhan Gönül ve Ertuğrul Taşkıran’ın ise tedavilerine devam edildi.
 

Profesyonel Futbol Takımımız, Shakhtar Donetsk maçının hazırlıklarını 31 Temmuz Cuma günü yapacağı antrenmanla sürdürecek. Can Bartu Tesislerimizde gerçekleştirilecek çalışma saat 10.00'da başlayacak.