Şadan Kalkavan Son Yolculuğuna Uğurlandi

13.03.2015

Şadan Kalkavan Son Yolculuğuna Uğurlandi

Tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz Çarşamba günü hayatını kaybeden Kulübümüzün eski yöneticilerinden Şadan Kalkavan, düzenlenen törenlerle son yolculuğuna uğurlandı.

 

1995-2000 yılları arasında kulübümüzde Asbaşkan, Başkanvekilliği, Futbol Şube Sorumluluğu ve Yönetim Kurulu Üyeliği gibi görevlerde bulunan ve 76 yaşında aramızdan ayrılan Şadan Kalkavan için ilk tören Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde düzenlendi. Törende Kalkavan Ailesi’nin fertleri, Dernek Başkanımız ve yöneticileri, Kulübümüz yöneticileri, eski yöneticiler, yüksek divan kurulu ve kongre üyeleri, eski sporcular, sporcularımız, grup şirketlerimizin yetkilileri, kulüp çalışanları, denizcilik sektöründen temsilciler ile iş ve siyaset dünyasından isimler yer aldı.

 

Törende eski başkanlarımızdan Ali Şen, eski futbolcularımızdan Ogün Altıparmak ve Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, merhum Kalkavan ile ilgili kısa konuşmalar yaptılar. Konuşmaların ardından Şadan Kalkavan’ın naaşı, omuzlarda cenaze aracına taşındı.

 

Merhum Şadan Kalkavan için ikinci tören Ataşehir Mimar Sinan Camii'nde düzenlendi Yoğun bir katılımın gerçekleştiği buradaki törende de Kalkavan Ailesi’nin fertleri, yöneticilerimiz, eski yöneticilerimiz, yüksek divan kurulu ve kongre üyelerimiz, eski sporcular,  kulüp çalışanları, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, spor, iş, siyaset ve sanat dünyasından isimler yer aldı.

 

Merhum Şadan Kalkavan, öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

 

Merhum Şadan Kalkavan’a bir kez daha Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri, yakınları ve Camiamıza başsağlığı dileriz.