Şampiyon Fenerbahçe A2 Takimi, Başkan Ve Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti

09.05.2014

Şampiyon Fenerbahçe A2 Takimi, Başkan Ve Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti

2013-2014 sezonunu Şampiyon olarak tamamlayan Fenerbahçe A2 Takımımız, Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, A2 Ligi Şampiyonluk Kupası’nı getirdiler.


Gençlik Geliştirme Programı Sorumlusu Şenol Çorlu ile A2 Takımı Teknik Heyet ve Futbolcularının yer aldığı ziyarette,  Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik heyet ve oyuncuları elde ettikleri bu şampiyonluktan dolayı tebrik ettiler. Oyuncularla kısa da bir sohbet eden Başkanımız, yurt içinde elde edilen bu başarıların uluslararası alanda da devam etmesi gerektiğini söyledi. Başkanımızın ardından söz alan oyuncular; Fenerbahçe forması giydikleri için şanslı olduklarını ve her zaman mücadele edeceklerini söylerken, hayallerinin A Takım forması giymek olduğunu da belirttiler.


Başkanımız Aziz Yıldırım ve A2 Takımı oyuncularının ardından söz alan Asbaşkan Mithat Yenigün, A2 Takımında başarılı olarak kupayı alan her oyuncunun A Takımda da olması gerektiğini, bunu da çok çalışarak gerçekleştireceğini söyledi. Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan ise, bu başarıların üzerine yenilerin ekleneceğine inandığını dile getirdi.


Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu da, oyunculara; çok çalışarak A Takım formasını hak edeceklerini ve Fenerbahçe formasını, armasını taşımanın gurur veren bir şey olduğunu belirtti.


Bu anlamlı ziyaret, Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerinin başta Şenol Çorlu olmak üzere A2 Takımı teknik heyet ve futbolcularına başarı dileklerini iletmesiyle sona erdi.


Derneklerimizden Başkanımız Aziz Yıldırım’a ziyaret
Kahramanmaraş ve Kıbrıs Fenerbahçeliler Derneklerimiz Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Fenerbahçemizin, Kardemir DÇ Karabükspor ile oynayacağı müsabaka öncesinde Başkanımız Aziz Yıldırım’ı ziyaret etti.


Derneklerimizin gerçekleştirdiği ziyarette,Başkanımızın Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Asbaşkanımız Mithat Yenigün, Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Doğan ile Dernekler Sorumlusu Murat Boyraz da yer aldı. Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle sohbet eden Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yöneticilerimiz, dernek çalışmaları hakkında bilgiler de aldı.


Misafirlerimiz, Başkanımız Aziz Yıldırım’a forma imzalatırken, Kıbrıs Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erçin Çoban, Kıbrıs’ın Lefkara bölgesine ait el dokuması da hediye etti.