Şampiyon Fenerbahçe Minik Taraftarlarimizla Buluştu

01.05.2014

Şampiyon Fenerbahçe Minik Taraftarlarimizla Buluştu

Derneğimiz tarafından düzenlenen organizasyonla üyelerimiz ve çocukları Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal ve Futbolcularımızla bir araya geldi.

 

Çocuklarımıza bırakacağımız en önemli miras olarak gördüğümüz "Fenerbahçe Sevdasını" onlara daha kuvvetli hissettirmek ve Fenerbahçe duygusunu daha da yoğun aşılamak amacıyla geçtiğimiz yıl futbolcularımız ve teknik kadromuzla bir araya getirdiğimiz çocuklarımız, 2013-14 Sezonunu şampiyonlukla tamamlayan takımımızı tebrik etmek üzere bir kez daha Can Bartu Tesisleri'ndeydi.

 

1907 Fenerbahçe Derneği Lokali'nden hareket eden özel otobüsle marşlar ve şarkılarla Samandıra'ya hareket eden minik ziyaretçilerimiz, büyük bir heyecanla futbol takımımızı beklerken, antrenman sahasında gönüllerince oynayıp, top koşturdular. Akşam antrenmanı için takımımızın sahadaki yerini almasının ardından küçük misafirlerimiz futbolcu abileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu bir kez daha yaşadı.

 

Hayranı oldukları futbolcularımızla sohbet etme, formalarını imzalatma ve bol bol fotoğraf çektirme imkanı bulan çocuklarımızın yaşadıkları mutluluk görülmeye değerdi...