15.07.2014

Şampiyon Sezonu Açti

Geçtiğimiz sezonu açık ara şampiyonlukla tamamlayan Fenerbahçemiz, yeni sezon hazırlıklarına bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı. Çalışmada Brezilyalı yıldız oyuncumuz Diego Ribas da yer aldı.

 

Antrenman öncesinde oyuncularımızla bir toplantı yapan Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, yeni sezon öncesinde başarı dileklerinde bulundu. Digo Ribas da teknik heyet ve takım arkadaşlarıyla tanışma fırsatı yakaladı.

 

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 19’00’da başlayan antrenman 1 saat sürdü. Koşuyla başlayan antrenman pas ve koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Oyuncularımız antrenmanı soğuma çalışmasıyla da noktalandırdı.


İzinli olan Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Bruno Alves, Raul Meireles ve Pierre Webo çalışmada yer almadı.


Öte yandan çalışmaya genç oyuncularımızdan Muhammed Akarslan, Semih Ergül, İsmet Yumakoğulları, Hakan Cinemre  ve Berkay Can Değirmencioğlu da katıldı.

 

Fenerbahçemiz yeni sezon hazırlıklarını 15 Temmuz Salı günü Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Sabah saatlerinde gerçekleştirilecek antrenman saat 10.30’da başlayacak.
 

Bu antrenmanın ardından Takımımız öğle saatlerinde kamp için Topuk Yaylası Tesislerimize harekete edecek.