Şampiyon Takimimiz, Yildiz Holding'i Ziyaret Etti

11.02.2013

Şampiyon Takimimiz, Yildiz Holding'i Ziyaret Etti

Spor Toto Türkiye Kupası’nı 4.kez müzemize getiren Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncuları, teknik ve idari ekibi, Yıldız Holding’i ziyaret etti.

Çamlıca’daki Yıldız Holding binasında gerçekleşen ziyarete, Takımımız oyuncularından Ömer Onan, Barış Ermiş ve Emir Preldzic’in yanı sıra Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Yüksel Günay, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın menajeri Serdar Apaydın, Yardımcı antrenörlerimiz Luca Dalmonte, Ertuğrul Erdoğan ve Erdem Can da katıldı. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, Spor Toto Türkiye Kupası Şampiyonu Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın oyuncularını tek tek tebrik ederek, bundan sonraki hedefleri için de başarılar diledi.

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın menajeri Serdar Apaydın, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek, imzalı forma hediye etti. Bu anlamlı ziyaret Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımız oyuncuları ve yöneticilerinin, holding çalışanları ile çektirdiği hatıra fotoğrafı ile sona erdi.