Şampiyon Voleybolcularimiz Başkanimizi Ziyaret Etti

27.03.2012

Şampiyon Voleybolcularimiz Başkanimizi Ziyaret Etti

Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olan Fenerbahçe Universal takımının oyuncuları Voleyboldan sorumlu yöneticimiz Hakan Dinçay’ın önderliğinde başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticimiz İlhan Ekşioğlu ve Mali İşler Müdürümüz Tamer Yelkovan’ı  İstanbul Adalet Sarayı’nda ziyaret etti.

Çağlayan’daki Adalet Sarayı’na Bakü’de kazandıkları Şampiyonlar Ligi  Kupasını getiren Fenerbahçe Universal takımı ve yöneticileri ile kulübümüz yöneticileri davanın görüldüğü Adliye Sarayı’nın 3. katındaki mahkeme salonunda tutuklu bulunan başkanımız ve yöneticilerimizi ziyaret etti. Kupanın Adliye Sarayı’na alınmasına izin vermeyen emniyet yetkililerinin bu tepkisiyle şampiyonluk kupası takımı getiren otobüse geri götürüldü. Mahkeme başkanı Mehmet Ekinci’nin özel izniyle mahkeme salonuna alınan oyuncularımızdan kaptan Seda Tokatlıoğlu başkanımızın yanına gelerek tokalaştı ve duygusal anlar yaşandı. Mahkeme Başkanı Ekinci’nin takımımızı ve yönetimimizi alınan bu başarıdan dolayı  kutlamasından sonra oyuncularımız hepsinin imzalarının bulunduğu maç topu mahkeme heyetine hediye edildi..  

Tüm takım oyuncularının duygusal anlar yaşadığı bu kısa buluşmadan sonra basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Voleybol Şubemizden sorumlu yöneticimiz Hakan Dinçay " Başkanımıza destek için buraya geldik. Şampiyonluk kupamızın içeriye alınmasına izin verilmedi ama oyuncularımız ve diğer takım yöneticilerimiz içeriye alındı. Mahkeme salonunda çok duygusal anlar yaşandı. " dedi.  Kaptan Seda Tokatlıoğlu’da  "Başkanımız burada olmayı hak etmiyor. Kupayı getirdik ama içeriye sokamadık. Başkanla da bir şey konuşamadık. Ancak, el sıkışıp çok  duygusal anlarımız oldu, gözlerimiz doldu" dedi.