"şampiyonluğa İnandik"

25.04.2011

"şampiyonluğa İnandik"

Şampiyonluğu değerlendiren oyuncularımız, sezona istedikleri başlayamamalarına rağmen, şampiyonluğa her zaman inandıklarını belirttiler.


 


Fenerbahçe Televizyonu’na şampiyonluğu değerlendiren Takım kaptanımız Arslan Ekşi sezona istedikleri gibi başlayamamalarına rağmen, mutlu sona ulaşmayı başardıklarını söyledi.


 


Şampiyonluğa her zaman inandıklarını belirten Arslan Ekşi, ’’Sezona istediğimiz gibi başlayamadık. Ama sonradan toparlandık. Çok iyi bir takıma sahibiz. Fenerbahçe her zaman favoridir. Coskovic’in sakatlanmasına rağmen maçtan kopmadık ve Arkas’ı 3-0 mağlup ettik. Çok mutluyuz’’ dedi


 


Kemal Kayhan Fenerbahçe forması altında şampiyonluğa ulaştıkları için çok mutlu olduğunu ifade ederek, ’’Çok mutluğum bunu şu an anlatamıyorum. Benim için çok büyük heyecan. İlk kez şampiyonluk duygusunu yaşıyorum. Taraftarımızın desteği ile şampiyonluğa ulaştık’’ diye konuştu


 


Kupayı Fenerbahçe Camiası’na hediye ettiklerini belirten Emre Batur, sezona kötü başlamalarına rağmen şampiyonluğa ulaştıklarını ifade etti.


 


Cengizhan Kartaltepe ise taraftarların önünde şampiyon olmanın kendilerini ayrıca mutlu ettiğini belirtti.

 


 


Diğer bir oyuncumuz Burak Yavuz ise çok iyi oyunculardan kurulu bir takıma sahip olduklarının altının çizerek, şampiyon oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi.