"şampiyonluğa Ulaşacağimiza İnaniyorum"

25.04.2011

"şampiyonluğa Ulaşacağimiza İnaniyorum"

Dernek Başkanımız ve Kulübümüz Asbaşkanlarından Ali Koç, 5-3'lük Bucaspor galibiyetinin ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:


’’Maç korku filmi gibiydi. Hop oturup hop kalktık, Okyanusu geçip az kalsın derede boğuluyorduk. İlk yarı ile ikinci yarı arasında fark siyahla beyaz gibiydi. İkinci yarıda toparlandık. 3-1 oldu skor, buna inanmak zordu. Sonra ekip ne yaptı ne etti eski görünüme, 13-14 maçtır oynadığı futbola büründü ve 3 puanı aldı’’ dedi.


Güiza’nın golü ile ilgili Ali Koç ,’’3 puanın Güiza’nın golüyle gelmesi ayrıca güzeldi. Son yıllarda çok moral bozukluğu yaşadı. Oyuna girer girmez golü atması çok duygusaldı. Zaten kendisi de duygu yüklü anlar yaşadı, bu da güzeldi’’ diye konuştu.Egeli taraftarlara bu galibiyetten dolayı yaşatmaktan dolayı ayrıca mutlu olduklarını belirten Ali Koç, ’’Buca’yı yenmek sürpriz değil, 3-1’den gelmek sürprizdi.. Zira bu durum Trabzonspor’a büyük moral bozukluğu yaşatacaktır. 3-0 – 4-0 yensek bunu yaşatmazdı ama 3-1’den gelip maçı almamız manidar oldu. Mutluyuz. 35-40 bin kişi vardı burada. Gerek İstanbul gerekse civar illerden gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz’’ ifadelerini kullandı.


Ali Koç ayrıca diğer branşlarda elde edilen başarılara değinerek, "Arkas’ı yendik voleybolda şampiyon olduk. Geçen hafta bayan basketbolda şampiyon olmuştuk. İnşallah bu kutsal taraftara 5’i 1 yerde vereceğiz bu sene.. Futbol olmadan değerli olmuyor diğerleri. Umuyorum bu sene bu da olacak. Çok ciddi anlamda hedefe odaklanmış bir grup görüyoruz. Emin adımlarla ilerliyoruz. 4 maç kaldı. Alnımız akıyla ipi göğüsleyeceğimizi düşünüyorum" dedi.