"şampiyonluk Yarişinda Takimima Katkida Bulunmak İstiyorum"

25.03.2011

"şampiyonluk Yarişinda Takimima Katkida Bulunmak İstiyorum"

Profesyonel Futbol Takımımızın oyuncularından Daniel Güiza, Fenerbahçe Televizyonu'nun sorularını yanıtladı. Bursaspor maçına iyi hazırlandıklarını söyleyen Güiza, şampiyonluk yarışında takıma katkı sağlamak istediğini dile getirdi 

Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirmek istediklerini ifade eden Fenerbahçe'nin İspanyol futbolcusu Daniel Güiza, "Özellikle fizik anlamında çok iyi olduğumuzu söyleyebilirim. Önümüzde Bursaspor maçı var ve biz o maçı da kazanarak galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. Çok iyi bir çalışma ve arkadaşlık ortamımız var. Umarım Bursaspor karşısında da istediğimiz futbolu sahaya yansıtabiliriz" dedi. 

Maçlarda görev aldığı süre boyunca üzerine düşeni yapacağını belirten Güiza, "Takımıma katkıda bulunup kupayı kaldırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Antrenmanlarda, elimden geldiğince çabalıyorum ve bütün gayretimle çalışıyorum. Sürekli kazanan bir takımımız var. O yüzden o kadroyu bozmak da zor. Onlara büyük saygı duyuyorum. Ancak ben kendi adıma elimden gelenin en iyisini yapmaya, antrenmanlarda büyük bir özveriyle çalışmaya devam edeceğim. İnşallah ben de gelecek maçlarda süre alır; şampiyonluğa giden bu yolda arkadaşlarıma yardımcı olabilirim" şeklinde konuştu.