Samuel Holmen: "rekabet Takima Olumlu Yansiyor"

22.11.2013

Samuel Holmen: "rekabet Takima Olumlu Yansiyor"

İsveçli oyuncumuz Samuel Holmen, Pazar günü oynayacakları Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarını iyi bir şekilde sürdüklerini ve takımdaki forma rekabetinin sahaya olumlu yansıdığını ifade etti.


"Çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor"
MP Antalyaspor maçının hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdüren Profesyonel Futbol Takımımız da, Samuel Holmen FB TV’ye açıklamalarda buldu. Çalışmaların gayet iyi gittiğini söyleyen İsveçli oyuncu, "Antrenmanlarımız gayet iyi gidiyor. Hazırlıklarımızı iyi bir şekilde sürdürüyoruz. Milli maç arasında da burada son derece yoğun bir şekilde çalıştık. Milli takımlara giden arkadaşlarımız da aramıza katıldı. Şu anda biraz daha taktiksel çalışmalar üzerinde duruyoruz. Herkesin fiziksel ve mental olarak; durumları iyi. Birçok arkadaşımızın milli takım süreçleri de iyi geçti. Gayet iyi hazırlanıyoruz" diye konuştu.


"Birbirimize itici güç oluyoruz"
Takım içindeki forma rekabetine de değinen Holmen, "Burada çok kaliteli oyuncular var. Bu oyuncularla güzel bir rekabet içerisindeyiz. Ben bunun takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum. Rekabetle beraber, birbirimize itici güç oluyoruz. Herkes iyi çalışıyor, herkes formda. Herkes ellinden gelenin en iyisini ortaya koymaya çalışıyor. Önemli olan hafta içinde birbirimize itici güç olmamız, hafta sonunda da kim oynarsa oynasın; o itici güçle beraber en iyisini yapabilmesi" diyerek sözlerini tamamladı.