Sari Melekler: "camiamiza Ve Taraftarlarimiza Armağan Olsun"

12.04.2015

Sari Melekler: "camiamiza Ve Taraftarlarimiza Armağan Olsun"

Maçın ardından büyük sevinç yaşayan Takım Menajerimiz Çiğdem Can Rasna ile oyuncularımızın yayıncı kuruluşa ve FB TV'ye yaptıkları açıklamalarda şu ifadeleri kullandı: 
 

Takım Menajerimiz Çiğdem Can Rasna: 
"Bu kupa her şeye değiyor. İki takımda maçta gidip geldi. Sonunda gülen biz olduk. Bu kupaya çok ihtiyacımız vardı. Bu inançla ligde de daha iyi oynayacağız. Kupayla dönüyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" 
 

Merve Dalbeler: 
“Çok yorucu 2 gündü. Maça çok iyi hazırlanmıştık ve kupayı çok istiyorduk. Bütün arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Buraya gelerek bize destek veren herkese de teşekkür ediyorum.” 
 

Polen Uslupehlivan:
"Bireysel değil, takım oyunu oynadık. Lig içinde bir başlangıç olur. Taraftarlara teşekkür ediyorum. Muhteşem atmosfer vardı. Lig için de çok önemli motivasyon oldu. Ekstra kendimize güvenimiz geldi. İnşallah ligi de aynı şekilde bitiririz." 
 

Eda Erdem Dündar:
"Çok güzel bir maç oldu. Uzun süren bir maç oldu. Zorlandığımız anlarda oldu. Kupayı kazanmak büyük mutluluk. Beklediğimiz bir kupaydı. Çok inandık. Kupayı almak için geldik. Sırada lig şampiyonluğu var. Kazandığımız için çok mutluyuz. Taraftarlara teşekkür ediyorum." 
 

Yeon Koung Kim:
"Bugün çok mutluyum. İnşallah ligde de şampiyon olacağız. "
 

Elif Öner:
"Hepimizin enerjisi çok yüksekti. Kupa geldi, hak ederek aldık. Çok iyi oynadık. Camiamıza taraftarlarımıza armağan olsun"
 

Dicle Nur Babat:
"Hedefimizden biri buydu. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Teşekkür ediyorum"