‘Sarı Miras’ size miras! Erkek Basketbol Takımımızın Otobüsü için taraftarımızın tasarımlarını bekliyoruz

11.11.2020

‘Sarı Miras’ size miras! Erkek Basketbol Takımımızın Otobüsü için taraftarımızın tasarımlarını bekliyoruz

2020-2021 sezonuna yeni bir yapılanmayla giren Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın 'Sarı Miras'ına taraftarımız bu kez de takım otobüsümüzün tasarımını yaparak sahip çıkacak.

Avrupa ve Türkiye'de zirveyi hedefleyen Erkek Basketbol Takımımızı sezon boyunca zaferlere taşıyacak olan otobüsümüzün üzerini kaplamak için taraftarımızın sevgilerini, bağlılıklarını ve tutkularını ifade ettiği tasarımları bekliyoruz.

Basketbolcularımızı ülkemizin dört bir yanına götürecek otobüsümüz için en iyi tasarımını yap, bize gönder.

Sosyal medya üzerinden taraftarımızın oyuna sunulacak olan tasarımlardan en çok beğenilen, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takım otobüsünün üzerinde 'Sarı Miras'ı şehirden şehre taşıyacak.

Sarı Miras size miras!

Detaylar:

Takım otobüsümüz için yapmış olduğunuz tasarımı ve otobüsümüzün üzerinde yazmasını istediğiniz sloganı, PNG ve vektörel (AI) formatında tasarim@fenerbahce.org adresine yollamanızı rica ederiz.

Kulübümüz tarafından değerlendirilerek seçilecek ve son dörde kalacak tasarımlar, resmi sosyal medya hesaplarımızdan taraftarımızın oylamasına sunulacak, en çok oy alan tasarım 2020-2021 Fenerbahçe Beko takım otobüsümüzün deseni olacaktır.

Otobüsümüzün sağ, sol, ön ve arka görünümlerinin yer aldığı PDF dosyasını buradan indirebilirsiniz: https://bit.ly/32BsnM3

Tasarım örneklerinin gönderileceği son tarih: 14 Kasım Cumartesi | saat 20.00