Sb Elaziğspor Maçi Hazirliklari Başladi

18.01.2013

Sb Elaziğspor Maçi Hazirliklari Başladi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 18.haftasında Sanica Boru Elazığspor ile 20 Ocak Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarına bir günlük iznin ardından bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan antrenman, 1 saat 50 dakika sürdü ve basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanda 4 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı.
Antrenman, taktik ağırlıklı maçla devam etti. Daha sonra 2 gruba ayrılan oyuncularımızdan, 1.gruptaki futbolcularımız kanat organizasyonları ve şut çalışması yaparken, 2.gruptaki oyuncularımız ise dar alanda çift kale maçla antrenmanı tamamladı.  Maçı kazanan yeşil takım, objektiflere de poz verdi.

Caner Erkin sahada ve salonda yaptığı antrenmanlarla takımdan ayrı çalışırken, Sezer Öztürk ve gribal enfeksiyonu bulunan Miroslav Stoch tedavi oldu.

Takımımız, Sanica Boru Elazığspor maçı hazırlıklarını 19 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’de Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak.