Selçuk: "hatalardan Ders Çikaracağiz"

07.12.2011

Selçuk: "hatalardan Ders Çikaracağiz"

Oyuncumuz Selçuk Şahin, Galatasaray karşısında istedikleri oyunu oynayamadıklarını belirterek, hatalardan ders çıkaracaklarını söyledi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Selçuk Şahin, "Mağlup dönmek istemiyorduk ama olmadı. Kazanmak istiyorduk. Camiamız da bunu istiyordu. Ancak Galatasaray maça istekli başladı, biz de istediğimiz oyunu ortaya koyamadık ve gerçekten de önemli bir baskı yedik. İlk yarı bize yakışan bir oyun oynayamadık. İkinci yarıda risk alarak oynamaya çalıştık. Biraz daha bize yakışan bir oyun oynadık ama 3. gol direncimizi kırdı. 2-1 olsa her şey farklı olabilirdi. Bizden iyi oynadılar, biz ise bekleneni oynamadık. Ama önümüzdeki maçlara bakıp devam edeceğiz. Bunun üzüntüsünü yaşayıp hatalardan da ders çıkaracağız" dedi.

Yaşanılan süreçle ilgili soru üzerine Selçuk, "Bu zor dönemde galibiyet bize iyi gelecekti. Ancak taraftarımızın bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da yanımızda olacağını biliyoruz. Onları sevindirmek isterdik ama biliyoruz ki iyi günde de, kötü günde de yanımızdalar. Bugün iyi oynamadık ve mağlubiyeti hak ettik. Ancak bir havaya girmemiz gerekiyor. Bu sezon şampiyonluktan başka düşüncemiz yok. Şunu iyi biliyoruz ki, bir daha kötü oynama lüksümüz yok" şeklinde konuştu.