Selçuk Şahin: "büyük Takim Olma Refleksini Gösterdik"

03.11.2012

Selçuk Şahin: "büyük Takim Olma Refleksini Gösterdik"

Oyuncumuz Selçuk Şahin, zaman zaman Takımımızın karşılaşmada geriye düştüğünü ancak büyük takım olma refleksini göstererek maçtan galip ayrıldıkların belirterek, "İnişli çıkışlı grafiğimiz var. İyi oyundan ziyade, iyi bir skora ihtiyaç vardı. Maçta geriye de düştük ancak büyük takım refleksi göstererek, kazandık" dedi.

Maçın ardından  yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Selçuk Şahin, "Bugün önemli bir karşılaşma oynadık. İki gol bulduk. Saha içinde mücadeleci bir oyun sergiledik, keza Akhisar da iyi oynadı. Saha içinde mücadeleci bir oyun vardı. Kazandığımı için mutluyuz. Kazanmamız gereken bir maçtı."şeklinde konuştu.

Son dönemlerde kendisi hakkında çıkan eleştiri niteliğindeki haberleri de değerlendiren Selçuk Şahin, "Oyuncu olarak işimiz zor. Bu dönemde yanımda olan insanlara teşekkürler. Futbolu bilen insanlar yanımdaydı. Belli grupların fikirleri var ve  fikirler değiştirilmiyor. Belki yine hata yapınca yeniden eleştirileceğim ama benim amacım sahada görev yapmak. Hocamız görev verdi ve kendisine teşekkürler. Hatalar yapılıyor ama eleştirinin de dozu olmalı. Ben eleştiriye kapalı değilim ama bunu bir sınırı olmalı. Bu sınır açıldı zaman zor bir dönem oluyor ama ben alıştım."açıklamasında bulundu.