Selçuk Şahin: "tek Eksik Goldü"

07.02.2015

Selçuk Şahin: "tek Eksik Goldü"

Oyuncumuz Selçuk Şahin, Trabzonspor karşısında iyi mücadele ettiklerini ve ellerinden geleni yaptıklarını ancak bir tek gol atamadıklarını dile getirdi.
 

Selçuk Şahin maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Yapabileceğimiz her şeyi yaptık ama topu çizginin içine atamadık. Tek eksik olan goldü. Mücadeleden memnunuz. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum, güzel bir atmosfer vardı. Önemli olan gol, onu bulamadık. Yolumuzdan çevirecek bir beraberlik değil. Oyun ilerisi için ümit verici” dedi.
 

Atmosferle birlikte daha saldırgan oynamaya çalıştıklarını kaydeden Selçuk Şahin, “Son haftalarda oynadığımız bilinçli oyunun dışına çıkmış olabilirdik. Daha sakin kalabilseydik golü bulabilirdik, bazı pozisyonlarda acele ettik” değerlendirmesinde bulundu.
 

Böyle atmosferlerde oynamayı seven bir takım olduklarını kaydeden deneyimli oyuncumuz, “İlk defa bu sezon yoğun bir seyirci önünde çıktık. Biz böyle atmosferde oynamayı isteyen takımız. Genelinde güzel bir destek vardı” diyerek, sözlerini noktalandırdı.