Selim Kosif: "şampiyonluğumuzu Kutluyorum"

20.06.2014

Selim Kosif: "şampiyonluğumuzu Kutluyorum"

Yönetim Kurulu Üyemiz Selim Kosif, Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın kazandığı şampiyonluğun ardından Fenerbahçe Televizyonu’na şu şekilde konuştu:


"19 Haziran’ın Galatasaray tarihine kara bir leke olarak yazıldığını düşünüyorum. Böyle maça çıkmamak doğru değil. Biz orada darp edildik ama maça çıktık ve bugün de çıktık. Şampiyonluğumuzu kutluyorum ve Basketbolcularımız hak ettiler. Cumhuriyet’te bir haber çıktı, Harun Erdenay ile konuşma yapmışız Kalamış’ta bir yerde. Bu haber doğru değildir. Ben ne konuştum, ne de görüştüm. Fenerbahçe üzerinde oyunlar oynanıyor. Sporun artık layıkıyla yapılmasını diliyorum."


Yöneticimiz Selim Kosif, "Şampiyonluğumuz hayırlı olsun. Kazanarak şampiyon olmak isterdik. Kimse oynamadan şampiyon olmak istemez, ama böyle oldu. Galatasaraylı basketbolcular da oynamak ister diye düşünüyorum. Ama yönetim karar almış. Bir gün bunun hesabı sorulacaktır. Bu yaşanan süreç sponsorlara da etki edecektir. Yöneticilerin düşünüp karar vermesi gerekir. Kupayı da almamız gerekirdi. Bugün kupa almamız gerekir ama Federasyondan kimse yok. Ben 17 Aralık’tan sonra her şeyin daha iyi anlaşıldığını düşünüyorum. Spor camiası da daha düzgün olacaktır" diyerek sözlerini tamamladı.