Sezer: "asil Tedavi Şimdi Başliyor"

07.03.2012

Sezer: "asil Tedavi Şimdi Başliyor"

Geçtiğimiz günlerde Almanya’da ameliyat olan oyuncumuz Sezer Öztürk, İstanbul’a döndü. Ameliyatının iyi geçtiğini belirten Sezer, asıl tedavinin şimdi başlayacağını söyledi.

Sezer, FB TV’ye konuştu
Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulunan Sezer Öztürk, ameliyattan,son durumuna, Fenerbahçe’nin şampiyonluk şansından kendi hedefleri ile ilgili konulara değindi.

Ameliyatım iyi geçti
Almanya’da başarılı bir operasyon geçirdiğini belirten Sezer, "Ameliyatım iyi geçti. Ameliyat sonrasında hiçbir ağrım olmadı. Ayağım, iki hafta alçıda kaldı. Henüz yeni ameliyat olduğum için çok fazla bir şey yapılamadı.  Asıl tedavi şimdi başlayacak ve kulübümüzün doktorları tarafından yapılacak" diye konuştu.

İnşallah bir daha böyle bir sorunla karşılaşmam
Aynı bölgeden ikinci kez aynı sorunu yaşadığına dikkat çeken oyuncumuz, "İkinci kez yırtıldığı için işlem daha zorlu oldu. İlk yırtıktan kalan ödemleri de aldılar. 6 cm’lik bir dikiş atılması gerekiyordu. Doktorlarım, ameliyattan sonra her şeyin olumlu olduğunu söylediler. İnşallah bir daha böyle bir sorunla karşılaşmam" temennisinde bulundu.

Herkese teşekkür ediyorum
Ameliyattan sonra kendisini arayan arkadaşlarına ve Aykut hocaya teşekkür eden Sezer, "Ameliyattan sonra arkadaşlarımın hepsi aradılar, Aykut hocam defalarca aradı, kendisine çok teşekkür ederim. Herkese çok teşekkür ederim. Kulübümü, arkadaşlarımı çok özledim" dedi.

Play-off’tan alnımızın akıyla çıkacağız
Almanya’da bütün maçları takip ettiğini söyleyen Sezer, "Maçlarımızın tamamını izledim. Kaybettiğimiz maçlara çok üzüldüm.  Ancak futbolun içinde bunlar var. Yolumuzda ilerlemeye devam edeceğiz. Play-off’lara olabilecek en yüksek puanla girip play-off’tan alnımızın akıyla çıkacağız" şeklinde konuştu.

Takımıma faydalı olamamanın acısını fazlasıyla yaşadım
Takıma faydalı olmak için elinden geleni yapacağını belirten Sezer ÖZtürk, sözlerini şu ifadelerle tamamladı: 

"Eski formumu yakalamam iki, iki buçuk ay alır diye düşünüyorum. Bu sezon takımıma katkım olmadı. Ancak her şeyimle önümüzdeki sezona hazırlanıp bu sezon veremediklerini takımıma gelecek sezon itibariyle vermeye başlayacağım. Takımıma faydalı olamamanın acısını fazlasıyla yaşadım. Büyük umutlarla geldim. Ancak malesef böyle oldu. Kulübüm, taraftarlarımız her zaman yanımda oldular. Herkese tekrar çok teşekkür ederim. Gelecek sezon başarılı olmak adına elimden geleni yapacağım"