Sezer Öztürk: "bundan Sonra Daha İyi Olacağim"

12.12.2012

Sezer Öztürk: "bundan Sonra Daha İyi Olacağim"

Oyuncumuz Sezer Öztürk, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını belirterek, "Oynadığım mevki itibariyle gole yakınım. Ama arkadaşlarımın gollerdeki payı çok büyük. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum" dedi.

Maçın ardından  yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sezer Öztürk, "Ben sadece oynadığım mevki itibariyle gole yakın bir isimim. Aslında burada arkadaşlarıma  teşekkür etmem lazım. Golü atmak zor değil. Arkadaşlarımın hakkını vermek lazım, onlara teşekkür ediyorum. Gol atıp attırmam gayet doğal, takım arkadaşlarım pozisyonları iyi hazırlıyorlar. Ben de elimden geleni yapıyorum" şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz sezon yaşadığı sakatlıklara da değinen Sezer Öztürk,"Herkesin kaçırdığı bir şey var. Geçen sene sakattım. Futbolda gol ve asistler olduğu gibi sakatlıklar da var. İki kez aynı sakatlığı yaşadım. Geriye dönüp bakmaktansa ileriye bakmayı düşünen bir insanım. Daha iyi olmalıyım, olacağım da. İki tane ağır sakatlıktan sonra böyle dönüş yaptığım için bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bunlar daha başlangıç. 3-5 golle yetinecek değilim. Hedefim Fenerbahçe'ye daha fazla katkı sağlamak" açıklamasında bulundu.