Sivas Fenerbahçeliler Derneği'nden 50 Engelliye 50 Tekerlekli Sandalye

22.05.2011

Sivas Fenerbahçeliler Derneği'nden 50 Engelliye 50 Tekerlekli Sandalye

Sivas Fenerbahçeliler Derneğimiz tarafından yürütülen Sorumluluk Projesi kapsamında 50 engelli vatandaşa, 50 adet tekerlekli sandalye dağıtıldı.


Tekerlekli sandalye dağıtım törenine, Sivas Valisi Ali Kolat, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Sivas İl Jandarma Alay Komutanı Murat Eraslan, Başkanımız Aziz Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Sivas Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ergüder Sümbüloğlu katıldı.


Tekerlekli sandalyelerin dağıtımı esnasında engelli vatandaşlarla ilgilenen ve onlarla sohbet eden Başkanımız Aziz Yıldırım, kendi ve yönetim kurulu üyeleri adına 50 tekerlekli sandalye sözü verdi.


Sivas’ta her zaman en güzel şekilde ağırlandıklarını söyleyen Başkanımız Aziz Yıldırım, "Sadece bugün için söylemiyorum. Sivas’ta her zaman en güzel şekilde ağırlanıyoruz. Herkese gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.


Ardından Sivas Valisi Ali Kolat, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ve Sivas İl Jandarma Alay Komutanı Murat Eraslan, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ve Sivas Fenerbahçeliler Derneğine sosyal sorumluluk projesi kapsamında gösterdikleri çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.


Ardından Sivas Valisi Ali Kolat’ı makamında ziyaret eden Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Valiye imzalı Fenerbahçe forması hediye ettiler.