Sivasspor Maçi Hazirliklari Başladi

01.11.2011

Sivasspor Maçi Hazirliklari Başladi

Profesyonel Futbol Takımımız Spor Toto Süper Ligi’nin 10. Haftası’nda Sivasspor ile deplasmanda yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı basına kapalı idman ile başladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 12.00’de başlayan ve 1 saat 35 dakika süren antrenman boyunca, Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, antrenör Turgay Altay, kaleci antrenörü Murat Öztürk, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Sivasspor maçında görev alan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı. Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçlarla sona erdi.

İdmana Çarşamba günü U-19 Next Generation Turnuvası’nda Ajax ile yapacağımız maç kampında oldukları için Gökay Iravul, Berk Elitez ve Recep Niyaz katılmadı.
Öte yandan oyuncularımızdan Hasan Erbey, sağ arka alt adalesindeki zorlama nedeniyle tedbir amaçlı idmana çıkartılmadı. Ayrıca sakatlıkları süren Serkan Kırıntılı ve Issiar Dia’nın tedavilerine devam edildi.

Takımımız Sivasspor maçının hazırlıklarına 2 Kasım 2011 Çarşamba günü saat 11.00’de yapacağı basına açık idman ile devam edecek.