Sow: "iyi Başladik, Sonra Geriye Çekildik"

01.09.2014

Sow: "iyi Başladik, Sonra Geriye Çekildik"

Takımımızın ikinci golünü atan Senegalli oyuncumuz Moussa Sow, maça çok iyi başladıktan sonra kendilerinin de tam olarak anlayamadığı bir sebepten sonra geriye çekildiklerini söyledi.

 

Maç hakkında Sow, "Golleri bir yana bırakırsak Fenerbahçe için kolay bir maç olmadı. Çok iyi başladık ama golü attıktan sonra oyunumuz belki biraz belki geriledi. Golden sonra da aslında bizim aynı şekilde devam etmemiz gerekiyordu ama böyle olmadı Karabük bu sezon bizi şaşırtan bir oyun ortaya koyuyor. Umarımız önümüzdeki maçlarda çok daha iyi bir performans ortaya koyacağız"  diye konuştu.

 

Golden sonra niye geriye çekildikleri sorulduğunda ise Sow, "Biz de bunun sebebini aslında tam olarak bilmiyoruz. Soyunma odasında da konuştuk. Belki yorgunluktan olabilir biraz da geriye çekilip kontratakla vurma düşüncesi olabilir. Her ne olursan olsun, bizim böyle yapmamamız aynı şeklide devam etmemiz gerekiyordu" diye konuştu.

 

Attığı golü ise Sow, "Bir anda ters bir top geldi önüme. Kendime hiçbir soru sarmadan topu kaleye gönderdim. Gol atmak için sahaya çıkıyorum. Golle Başlamak güzel. Belki de bu gol, atacağım diğer gollerin başlangıcı olabilir" diye anlattı.