Sow: "iyi Bir Takimla Mücadele Ettik"

20.10.2012

Sow: "iyi Bir Takimla Mücadele Ettik"

Oyuncumuz Moussa Sow, Bursaspor karşısında iyi mücadele eden bir Fenerbahçe olduğunu belirterek, "Bugün iyi bir takımla karşılaştık. Bu maçın zor geçeceğini biliyorduk. Bu bir gerçek ve iyi de bir taraftar desteği vardı" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Senegalli yıldız Moussa Sow,  "İyi bir takımla karşılaştık. Attığımız gol de güzel oldu.  Skoru 1-1’e getiren golü atmam önemliydi. Fırsatlar yarattık. Bursaspor da iyi bir takım 3 puan alabilirdik ama berabere kaldık" şeklinde konuştu.

Son günlerde sakat olduğuna dair çıkan haberler hakkında bir açıklama yapan Sow, "Bu haberler beni sadece güldürüyor. Temmuz ayından beri oruç tutmamdan bahsedildi. Ben buraya gelirken de en iyi oyuncu seçilmiştim. Fenerbahçe’ye geldiğimde de goller attım ve şimdi de oynamaya devam ediyorum. 90 dakika da oynayabiliyorum. Ne oluyor gerçekten bilmiyorum. Güvenilmeyecek insanlar olduğunu düşünüyorum. Gayet her şey iyi gidiyor. Elhamdülillah iyi gidiyor, kimse kaygılanmasın" ifadelerini kullandı.