Sow: "kontraataktan Yediğimiz Gol Oyunumuzu Etkiledi"

30.08.2012

Sow: "kontraataktan Yediğimiz Gol Oyunumuzu Etkiledi"

Oyuncumuz Moussa Sow; Spartak Moskova karşısında alınan beraberliğin Şampiyonlar Ligi’ne gidememe adına üzücü olduğunu belirterek,"Çok şutumuz var, 25 civarı şut çektik. Spartak Moskova’nın sanırım 8 şutu var. Baskıyla oyuna başladık ancak bir kontra atakta golü yedik. Bu oyunumuzu etkiledi. İlk yarıda bu yüzden çok zor geçti" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa  açıklamalarda bulunan Moussa Sow; "İkinci yarı daha iyi geçti. Baskılı oyunumuza devam ettik. Ancak sonuç istediğimiz gibi olmadı. Rakibin iki hücumcusu da bize problem yarattı. Bizim buradan mutlu olarak ayrılamamamızın nedeni ilk yediğimiz goldü. Onun dışında bence kötü oynamadık. Spartak Moskova bugün gerçekten iyi defans yaptı.Onlar da iyi oynadı diyebilirim" diye konuştu.

İlk maça oranla bu akşam saha içinde daha sabit bir Sow olduğu ilgili soruya ise; "Ben defansın arkasında oynamaktan şikâyet etmiyorum. Üstelik ileride de tek oynayan biri değilm. Kuyt ile beraber oynuyoruz. Hocam bana nasıl oyna derse, nerede oynamamı isterse orada oynarım" şeklinde cevap verdi.

Artık bundan sonra Avrupa Ligi’nde başarılı olmaya çalışacaklarını belirten Sow; "Avrupa Ligi’nde mümkün olduğu yere kadar gitmeye çalışacağız.Elimizden gelenin fazlasını yapacağız" dedi.