Sow: "marsilya Kolay Bir Rakip Değil"

18.09.2012

Sow: "marsilya Kolay Bir Rakip Değil"

Takımımızın Senegalli yıldızı Moussa Sow, sakatlıktan tamamen kurtulduğunu ve takımla çalışmalara başladığını belirterek, UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibimiz Marsilya ile oynayacağımız maçın kolay olmayacağını da söyledi.

FBTV’ye açıklamalarda bulunan oyuncumuz Sow, "Kendimi çok iyi hissediyorum. Sivasspor maçından sonra bir ağrı hissetmiştim. Sonra da dört günlüğüne milli takıma gittim ve tedaviye aslında orada başladık. Sonrasında tedavimi tamamlamak için İstanbul’a döndüm. 1 hafta dinlendim. Geçen haftadan itibaren yavaş yavaş takımla sahaya çıkmaya başladım. Şuan kendimi iyi hissediyorum" dedi.

UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibimiz Marsilya ile 20 Eylül Perşembe günü kendi sahamızda oynayacağımız maçın çok zor geçeceğini de belirten Senegalli yıldız, "Kendi liglerinde arka arkaya 5 maç kazandılar, Fransa’da şampiyon olacakları da beklenmiyordu. Bu yıl kolektif oynayan bir oyuncu grupları var ve geçen sezondan en büyük farkları da bu. Futbolcuları oyun içinde birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar. Kolay maç olmayacak ancak Takımımız defansif ve hücum anlamında iyi durumda. Çok iyi oyuncularımız var. Bu maçta iyi şeyler yapabileceğimizi düşünüyorum" İfadelerini kullandı.

Raul Meireles hakkında da görüşlerini paylaşan Moussa Sow, "Daha önce Şampiyonlar Ligi’ni kazanmış, klâs bir futbolcu. Tüm diğer futbolcularımız gibi onun da bize çok şeyler katacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.