"söylenmesi Gerekenleri Futbolcular Sahada Söyledi"

31.10.2011

"söylenmesi Gerekenleri Futbolcular Sahada Söyledi"

Sportif  Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, söylenecek çok şeyin olduğunu ancak futbolcuların söylenmesi gerekenleri sahada söylediklerini ifade etti.

Aykut Kocaman maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalarda, "Söyleyecek çok şey var, belki de hiçbir şey yok. Söylenecek şeyleri en güzel şekilde futbolcular sahada söylediler. Çok zor bir maçtan, başarıyla ayrıldılar. Karabükspor, topa en fazla dokunan takımlarından birisi. Böyle bir takıma karşı eksik oynayarak kazanmayı başardılar. Futbolcu arkadaşlarımız oyunlarıyla ve davranışlarıyla her şeyi söylediler. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

Takımın performansı içinse Aykut Kocaman, "Gerçek konuşmayı futbolcular davranışları ve oyunlarıyla söylediler. Söyleyecek çok fazla şey yok. Eğer başarabilirsek ligin sonuna kadar zirvede kalmak istiyoruz. Bunu yapacak gücümüz var. İnişler çıkışlar olabiliyor. Karabükspor güçlü bir takım. Böyle bir takımı 10 kişi yenen takım 4 hafta daha lider kalayım hesabı yapmamalı yapmayacak da" diye konuştu.