Spahija:"kazanmak İçin Çok İyi Oynamaliyiz"

26.10.2011

Spahija:"kazanmak İçin Çok İyi Oynamaliyiz"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Neven Spahija, 27 Ekim Perşembe günü (Yarın)  deplasmanda Yunanistan temsilcisi Olympiakos ile yapacağı maçla ilgili olarak, "Olympiakos çok zor bir rakip. Kazanmak istiyorsak, Caja Laboral ile oynadığımızdan maçtan çok daha iyi bir maç oynamamız gerekiyor" dedi.

Neven Spahija Olympiakos maçı ile ilgili olarak Resmi İnternet Sitemize yaptığı açıklamda, "2 takımda ilk maçlarında beklenenin altında bir performans gösterdi. Bunun nedeni ilk maç olmasından dolayı ve takımların tam hazır olmamalarından dolayı olabilir, hem eksik oyuncular da vardı. Olympiakos çok zor bir rakip. Eğer kazanmak istiyorsak, Caja Laboral ile oynadığımız maçtan çok daha iyi bir maç oynamamız gerekiyor" diye konuştu.

"Elimizden gelenin en iyisini yapacağız"

Oyuncumuz Emir Preldzic ise, "Caja Laboral maçını kaybettikten sonra çok sıkı bir antrenman dönemi geçirdik. Daha iyi bir duruma gelip, kendimize olan güvenimizi kazanmak için. 40 dakika boyunca müthiş basketbol oynamaya hazırız. Tabi ki zor olacak. Çünkü Olympiakos müthiş bir takım, çok başarılı bir antrenörü ve harika taraftarları var. Ama ne olursa olsun bu maçı kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi.