Spor Toto Süper Lig'de İlk Devre Programi Açiklandi

27.10.2011

Spor Toto Süper Lig'de İlk Devre Programi Açiklandi

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig’in 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ve 17. haftalarında oynanacak maçların programını açıkladı. Buna göre ligin 10. haftasında Fenerbahçemizin Sivasspor ile deplasmanda oynayacağı maç, 4 Kasım Cuma günü saat 20.00’de başlayacak.

11. haftada Fenerbahçemiz, 19 Kasım Cumartesi günü sahasında Eskişehirspor’u ağırlayacak.

Ligin 12. Haftasında 25 Kasım Cuma günü,  Fenerbahçemiz deplasmanda  Gençlerbirliği ile karşılaşacak.

13 haftada, Stadımızdaki Fenerbahçe-Ankaragücü maçı ise 3 Aralık Cumartesi günü oynanacak.

Ligin 14. haftasında deplasmanda oynacağımız Galatasaray maçının tarihi ise 7 Aralık Çarşamba günü.

Ligin 15. Haftasında, 12 Aralık Pazartesi günü deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacağız.

16. Haftada, 18 Aralık Pazar günü sahamızda Trabzonspor’u konuk ederken, ilk yarınının son maçında ise 21 Aralık Çarşamba günü deplasmanda MP Antalyaspor ile karşılaşacağız.

Ligin 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ve 17. hafta maç programlarının tamamı ise şöyle:

10. HAFTA
4 KASIM CUMA

20:00 SİVASSPOR-FENERBAHÇE
20:00 SAMSUNSPOR-ANKARAGÜCÜ

5 KASIM CUMARTESİ
13:00 ORDUSPOR-GAZİANTEPSPOR
13:00 MANİSASPOR-ANTALYASPOR
16:00 KARABÜKSPOR-ESKİŞEHİRSPOR
19:00 GALATASARAY-MERSİN İDMAN YURDU

6 KASIM PAZAR
13:00 İSTANBUL BB-BURSASPOR
16:00 TRABZONSPOR-KAYSERİSPOR
19:00 GENÇLERBİRLİĞİ-BEŞİKTAŞ

11. HAFTA
18 KASIM CUMA

20:00 MERSİN İDMAN YURDU-TRABZONSPOR

19 KASIM CUMARTESİ
13:00 ANKARAGÜCÜ-KARABÜKSPOR
16:00 KAYSERİSPOR-ORDUSPOR
19:00 FENERBAHÇE-ESKİŞEHİRSPOR

20 KASIM PAZAR
13:00 ANTALYASPOR-İSTANBUL BB
13:00 SİVASSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
16:00 GAZİANTEPSPOR-MANİSASPOR
19:00 BEŞİKTAŞ-GALATASARAY

21 KASIM PAZARTESİ
20:00 BURSASPOR-SAMSUNSPOR

 12. HAFTA
25 KASIM CUMA

20:00 GENÇLERBİRLİĞİ-FENERBAHÇE

26 KASIM CUMARTESİ
13:00 SAMSUNSPOR-ANTALYASPOR
16:00 ORDUSPOR-MERSİN İDMAN YURDU
19:00 GALATASARAY-SİVASSPOR

27 KASIM PAZAR
13:00 İSTANBUL BB-GAZİANTEPSPOR
13:00 ESKİŞEHİRSPOR-ANKARAGÜCÜ
16:00 MANİSASPOR-KAYSERİSPOR
19:00 TRABZONSPOR-BEŞİKTAŞ

28 KASIM PAZARTESİ
20:00 KARABÜKSPOR-BURSASPOR

13. HAFTA
2 ARALIK CUMA
20:00 SİVASSPOR-TRABZONSPOR

3 ARALIK CUMARTESİ
13:00 GAZİANTEPSPOR-SAMSUNSPOR
16:00 GENÇLERBİRLİĞİ-GALATASARAY
19:00 FENERBAHÇE-ANKARAGÜCÜ

4 ARALIK PAZAR
13:00 ANTALYASPOR-KARABÜKSPOR
13:00 KAYSERİSPOR-İSTANBUL BB
16:00 MERSİN İDMAN YURDU-MANİSASPOR
19:00 BURSASPOR-ESKİŞEHİRSPOR

5 ARALIK PAZARTESİ
20:00 BEŞİKTAŞ-ORDUSPOR

14. HAFTA
7 ARALIK ÇARŞAMBA
18:00 ESKİŞEHİRSPOR-ANTALYASPOR
18:00 KARABÜKSPOR-GAZİANTEPSPOR
20:00 GALATASARAY-FENERBAHÇE

 

8 ARALIK PERŞEMBE
18:00 ANKARAGÜCÜ-BURSASPOR
18:00 SAMSUNSPOR-KAYSERİSPOR
18:00 İSTANBUL BB-MERSİN İDMAN YURDU
20:30 ORDUSPOR-SİVASSPOR
 20:30 MANİSASPOR-BEŞİKTAŞ

14 ARALIK ÇARŞAMBA
20:00 TRABZONSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ

15. HAFTA
10 ARALIK CUMARTESİ
19:00 GAZİANTEPSPOR-ESKİŞEHİRSPOR

11 ARALIK PAZAR
13:00 ANTALYASPOR-ANKARAGÜCÜ
13:00 GENÇLERBİRLİĞİ-ORDUSPOR
16:00 BEŞİKTAŞ-İSTANBUL BB
16:00 MERSİN İDMAN YURDU-SAMSUNSPOR
19:00 TRABZONSPOR-GALATASARAY

 

12 ARALIK PAZARTESİ
18:00 SİVASSPOR-MANİSASPOR
18:00 KAYSERİSPOR-KARABÜKSPOR
20:00 BURSASPOR-FENERBAHÇE

16. HAFTA

16 ARALIK CUMA
20:00 ORDUSPOR-GALATASARAY

17 ARALIK CUMARTESİ
13:00 ANKARAGÜCÜ-GAZİANTEPSPOR
13:00 KARABÜKSPOR-MERSİN İDMANYURDU
16:00 ESKİŞEHİRSPOR-KAYSERİSPOR
19:00 BURSASPOR-ANTALYASPOR

18 ARALIK PAZAR
13:00 İSTANBUL BB-SİVASSPOR
13:00 MANİSASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ
16:00 SAMSUNSPOR-BEŞİKTAŞ
19:00 FENERBAHÇE-TRABZONSPOR
 

17. HAFTA

21 ARALIK ÇARŞAMBA
18:00 ANTALYASPOR-FENERBAHÇE

18:00 MERSİN İDMAN YURDU-ESKİŞEHİRSPOR
18:00 KAYSERİSPOR-ANKARAGÜCÜ
20:30 GALATASARAY-MANİSASPOR
20:30 SİVASSPOR-SAMSUNSPOR

22 ARALIK PERŞEMBE
18:00 GENÇLERBİRLİĞİ-İSTANBUL BB
18:00 TRABZONSPOR-ORDUSPOR
20:30 BEŞİKTAŞ-KARABÜKSPOR
20:30 GAZİANTEPSPOR-BURSASPOR