Stoch: "şeytanin Bacağini Kirdim"

03.12.2011

Stoch: "şeytanin Bacağini Kirdim"

Slovak oyuncumuz Miroslav Stoch, Ankaragücü karşısında elde edilen galibiyetin önemine diikat çekti ve attığı 2 gol ile ilgili de, "Şeytanın bacağını kırdım diyebilirim. Geçen haftalarda şanslar yakalamıştım ama top girmek istemiyordu. Bu maçta kritik dakikalarda 2 gol attım" dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Slovak yıldız, "Ankaragücü genç ve mücadeleci bir takım. Sonuna kadar zorluyorlar. Maçta daha kontrollü olabilirdik. 3-2'den sonra strese girdik ama yine de 4-2 kazandık. Çok önemli bir galibiyet oldu bizim açımızdan. Çarşamba günü büyük maç var. Ona konsantre olacağız" diye konuştu.

Ankaragücü filelerine gönderdiği 2 gol ile ilgili olarak Stoch, "Şeytanın bacağını kırdım diyebilirim. Geçen haftalarda şanslar yakalamıştım ama top girmek istemiyordu. 2 gol attım kritik dakikalarda. Takımımın kazanmasına yardım ettiğim için mutluyum. Son maçta bir şansım vardı, kalecinin üzerinden topu aşırtmak istemiştim ama kötü vurmuş ve onu yapamamıştım. Hepsini geride bıraktım" şeklinde konuştu.

Galatasaray maçı ile ilgili ise Stoch, "İki takımın karşılaşması çok fazla izleniyor. Çok önemli bir maç ama öyle bakmamak lazım. Normal bir sezon maçı. İkinci yarıda ve play offlarda da oynayacağız. Çok maç var daha. Çok önem taşıyan ve insanları ekrana kilitleyen bir maç. Maça gelene kadar iyi hazırlanacağız. Lideri belirlemek açısından çok önemli bir maç" dedi.