Stoch: "takima Katki Vermeye Çalişiyorum"

29.01.2012

Stoch: "takima Katki Vermeye Çalişiyorum"

Slovak oyuncumuz Miroslav Stoch, kazandıkları içinde mutlu olduklarını belirtirken, kendi performası ile ilgili de, takıma katkı vermeye çalıştığını ifade etti.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Stoch öncelikle attığı gol ilgili soruya, "Kornerlerde ceza sahası dışında seken veya dönen topa vurmak için bekliyorum. Bugün de öyle oldu, defans oyuncusu topu aldığım anda vuracağımı düşündü, ben de topu sola aldım ve vurdum güzel gol oldu. G.Saray karşısında da aynısını denedim ama top direğe çarpmıştı ve maalesef gol olmadı. Bugün ise güzel bir gol oldu" şeklinde cevap verdi. 

Bu arada taraftarın kendisine "Örümcek Avcısı" lakabını takmasını yorumlayan Stoch, "Geçen hafta da Speedy Gonzales dendiğini duydum, bu hafta ise örümcek avcısı. Ben sonuçta takıma katkı vermeye çalışıyorum" dedi.

Karşılaşma ile ilgili ise Stoch, "Maça iyi başladık ancak ikinci yarı istediğimiz gibi geçmedi. O anlarda da topun arkasına geçtik ve kazanmayı da başardığımız için mutluyuz"diye diye konuştu.