Süper Kupa Maçi Hazirliklari

09.08.2012

Süper Kupa Maçi Hazirliklari

Fenerbahçemiz, TFF Süper Kupa’da 12 Ağustos Pazar günü Erzurum’da Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri’nde bugün öğle saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla başladı.

Sportif Dirketör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 40 dakika sürdü. Dün akşamki Vaslui maçının ilk on birinde görev alan oyuncularımız, bir rejenerasyon çalışmasıyla antrenmanı tamamladı.

Diğer oyuncularımız ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladıkları antrenmanı, 2 grup halinde yaptıkları 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla sürdürdü. Şut ve kanat organizasyonlarının ardından antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı. Joseph Yobo ve Milos Krasic, antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

Fenerbahçemiz Süper Kupa hazırlıklarına 10 Ağustos Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Saat 18.00’de başlayacak bu antrenman basın mensuplarına açık tutulacak.