"takimim Ve Taraftarlarimizla Gurur Duyuyorum"

06.06.2011

"takimim Ve Taraftarlarimizla Gurur Duyuyorum"

Fenerbahçe Ülker Basketbol Takımımızın Baş Antrenörü Neven Spahija, Galatasaray Cafe Crown karşısında alınan ikinci galibiyetinin önemine değindi ve takımı ve Fenerbahçe taraftarıyla gurur duyduğunu söyledi.

Beko Basketbol Ligi play-off final serisi ikinci maçının ardından düzenlenen toplantısında karşılaşmayı değerlendiren Neven Spahija, "Takımımım ve taraftarlarımızla gurur duyuyorum. Son 15-16 dakikada sergilediğimiz oyun gerçekten inanılmazdı. Daha iyi bir takım olduğumuza inansam da rakibimiz de çok güçlü ve kaliteli bir ekip. Bu maçın iyi bir analizini yapıp Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapacağımız karşılaşmalara daha hazırlıklı gitmeliyiz. İlk yarıda yaptığımız hataları orada da tekrarlamamız lazım" ifadelerini kullandı.

"Önemli bir galibiyet aldık"


Oyuncumuz Emir Preldzic ise konuşmasında, "Tüm takım arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. Önemli bir galibiyet aldık. İlk çeyrek iyi oynamadık. Buna rağmen devre arasında antrenörümüzün dediklerini daha iyi şekilde sahaya yansıtmamız gerektiğini biliyorduk ve üçüncü çeyrekte bunu başardığımız için mutluyum" dedi.