Takimimiz Kampa Girdi

14.05.2011

Takimimiz Kampa Girdi

Fenerbahçemiz, Ankararagücü maçının hazırlıklarını, akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı yaptığı antrenmanla tamamlayarak, kampa girdi.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’ne gelen Başkanımız Aziz Yıldırım, Asbaşkanlarımızdan Murat Özaydınlı ve Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımızın Teknik Direktörü Ze Roberto antrenmanın bir bölümünü takip ettiler. Ayrıca tesislerimize gelen taraftarlarımız, "İnandık size bu sene, görmek istiyoruz şampiyonluklar içinde" ve "Şampiyon Fenerbahçe" tezahüratlarıyla Takımımıza destek verdiler. Oyuncularımıza çiçek veren taraftarlarımız ardından futbolcularımıza baklava ikram ettiler.

Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren antrenman boyunca Kocaman’ın yardımcıları Fahrudin Ömeroviç ve İsmail Kartal, kaleci antrenörü Murat Öztürk, antrenör Turgay Altay, kondisyoner Alper Aşçı ile maç analisti Arda Keskin de çalışmada hazır bulundu.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman 3 grup halinde yapılan top kapma ve pas çalışması ile devam etti. Oyuncularımız antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Tedavi süreci devam eden Özer Hurmacı bireysel oyuncu antrenörümüz Dolu arslan eşliğinde takımdan ayrı çalışmalarını sürdürürken, A2 Takımımızda görev alan oyuncularımız Hasan Erbey, Okan Alkan ve Berk Elitez ise Alper Aşçı yönetiminde antrenmanı, rejanarasyon çalışması ile tamamladı.

Ankaragücü maçının hazırlıklarının tamamlayan Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde kampa girdi.