21.02.2013

Takimimiz Kampa Girdi

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş maçında, Belarus takımı Bate Borisov ile 21 Şubat Perşembe günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.30’da başlayan ve ilk 15 dakikası basına açık gerçekleştirilen antrenman, 1 saat 20 dakika sürdü.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, çabukluk çalışmasıyla devam etti. Ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdürdükleri antrenmanı, taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Sezer Öztürk takımla çalıştı
Bir süredir takımdan ayrı tedavi ve çalışmalarını sürdüren Sezer Öztürk, antrenmana katıldı. Oyuncumuz çalışmaların tamamında takımla birlikte yer aldı.

Öte yandan dünü izinli geçiren Moussa Sow da takımdaki yerini aldı.

Oyuncularımızdan Beykan Şimşek ile Erten Ersu ise A2 Takımımızın 21 Şubat Perşembe günü deplasmanda Karşıyaka ile oynacağı maç için İzmir’e gitti. 

Bu antrenmanla Bate Borisov  maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı.