07.05.2013

Takimimiz Kampa Girdi

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında, Eskişehirspor ile 8 Mayıs Çarşamba günü saat 21.30’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde basına kapalı gerçekleştirdiği antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 19.00’da başlayan antrenman 1 saat 20 dakika sürdü.

Koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmalarıyla başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasının ardından taktiksel ve bireysel çalışmalarla antrenmanı tamamladı..

Gökhan, Kuyt ve Stoch antrenmanda
Sakatlık ve tedavi süreçleri nedeniyle bir süredir takımdan ayrı kalan oyuncularımızdan; Gökhan Gönül, Dirk Kuyt ve Miroslav Stoch takımla birlikte çalışmalara başladı. 3 oyuncumuz da çalışmaların tamamında takımla birlikte yer alırken, Raul Meireles ise takımdan ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Bu antrenmanla Eskişehirspor maçının hazırlıklarını tamamlayan Profesyonel Futbol Takımımız, Can Bartu Tesisleri’nde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı..