30.03.2013

Takimimiz Kampa Girdi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 27. haftasında Akhisar Belediye Gençlik ve Spor ile 31 Mart Pazar günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman, basın mensuplarına kapalı gerçekleştirildi.

Koşu, ısınma ve çabukluk hareketleriyle başlayan antrenmanda, 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Geçtiğimiz 2 günü izinli olarak geçiren Gökhan Gönül bugün gerçekleştirilen antrenmana katılırken, Emre Belözoğlu ve Mehmet Topal antrenmanı önce sahada yaptıkları koşularla ardından da içeride gerçekleştirilen tedavi çalışmalarıyla tamamladılar. Salih Uçan’ın ise tedavisine devam edildi.

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı.