05.02.2012

Takimimiz Kampa Girdi

Profesyonel Futbol Takımımız, Spor Toto Süper Lig’in 25. Haftasında Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde saat 18.00’de başlayan ve 1 saat 15 dakika süren antrenman basına kapalı gerçekleştirildi.

Taraftarlarımızdan Beşiktaş maçı öncesi destek
Antrenman öncesinde tesislerimize gelen çok sayıda taraftar, takımımız ve teknik heyetimiz lehine tezahüratlarda bulundu. Meşaleler yakan taraftarlarımız ardından alkışlar eşliğinde tesislerimizden ayrıldı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman 3 grup halinde top kapma ve pas çalışmasının ardından taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Mehmet Topuz takımla çalıştı
Sol kasığında zorlama tespit edildiği için dünkü antrenmana tedbir amaçlı katılmayan Mehmet Topuz takımdaki yerini aldı. Oyuncumuz çalışmaların tamamında takımla birlikte çalıştı.

Almanya’da ameliyat olan Sezer Öztürk antrenmana katılmazken, Emre ile Gökhan da takımdan ayrı çalıştı.

Akşam saatlerinde yapılan antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamlayan Takımımız, tesislerimizde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı.