29.12.2013

Takimimiz Kampa Girdi

Spor Toto Süper Lig’in 17.haftasında 29 Aralık Pazar saat 19.00’da Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Kayserispor ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz bu maçının hazırlıklarını Can Bartu Tesisleri’nde bugün akşam saatlerinde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla tamamladı. Teknik Heyet ve Futbolcularımız, yılın son antrenmanı öncesinde objektiflerimize poz verdi.


Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Nedim Uslu, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Yalçın Haker, Hakan Dinçay, Selim Kosif ile eski yöneticimiz Murat Özaydınlı Tesislerimize gelerek antrenmanın bir bölümünü izledi.


Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde saat 18.00’de başlayan antrenman 1 saat 20 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda oyuncularımız 3 grup halinde 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Ardından dar alanda taktik ağırlıklı çift kale maçla süren antrenman bireysel çalışmalarla tamamlandı. Çift kale maçı kazanan takım objektiflerimize verdiği pozla galibiyeti kutladı.


Tedbir amaçlı dünkü antrenmana çıkmayan Caner Erkin, bugünkü çalışmada yer aldı. Emre Belözoğlu ise özel program dahilinde yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı.
 

Fenerbahçemiz, Kayserispor maçı hazırlıklarını yaptığı bu antrenmanla tamamlayarak Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde kampa girdi.