22.02.2015

Takimimiz Kampa Girdi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’nun 21. haftasında, 23 Şubat Pazartesi günü Akhisar Belediyespor ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Tesislerimize gelen Kulübümüz Başkanı Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Yönetim Kurulu Üyelerinden Selim Kosif ve Yalçın Haker Takımımızın akşam antrenmanını izledi.

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 18:00’da başladı ve 1 saat 15 dakika sürdü. Antrenman koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam eden antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı

Hasan Ali Kaldırım, Bekir İrtegün, Gökhan Gönül ve Alper Potuk tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı özel program dahilinde sürdürdü.

Bu antrenmanla Akhisar Belediyespor maçının hazırlıklarını tamamlayan Profesyonel Futbol Takımımız, tüm futbolcularımızla birlikte kampa girdi.