07.03.2015

Takimimiz Kampa Girdi

Spor Toto Süper Lig’in 23. hafta mücadelesinde 8 Mart Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Galatasaray ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla tamamladı.  
 

Başkan, Yöneticiler ve Taraftarlardan Takımımıza Destek
Antrenman öncesinde tesislerimize giden Kulüp Başkanımız Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlardan Deniz Tolga Aytöre, Turhan Şahin, İsfendiyar Zülfikari, Ünal Uzun, Yönetim Kurulu Üyelerinden Metin Doğan, Yalçın Haker, Selim Kosif, Selim Sapan ve  Serdar Erkan ile çok sayıda taraftarımız teknik heyet ve oyuncularımıza Galatasaray maçı öncesinde destek verdi. 
 

Antrenmanın başlangıcında taraftarlarımızın yanına giden Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ve oyuncularımız sevgi gösterilerine karşılık verdi. Taraftarlarla fotoğraf çektiren Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ile oyuncularımız, destek için de teşekkür ettiler. Taraftarlarımız bir süre “Bizler inandık, siz de inanın bizim için bu maçı alın” tezahüratında bulundular.  Ardından İsmail Kartal’a ve oyucularımıza çiçek veren taraftarlarımız “Şampiyon Fenerbahçe” tezahüratlarıyla desteklerini sürdürdüler. Meşaleler yakan taraftarlarımız tezahüratlar eşliğinde tesislerimizden ayrıldılar. 
 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetiminde saat 18.00’de başlayan çalışma ise 1 saat 15 dakika sürdü. Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı. 
 

Alper Potuk takımla çalıştı 
Sakatlığı ve tedavi süreci nedeniyle bir süre takımdan ayrı kalan Alper Potuk,  akşam antrenmanında takımdaki yerini aldı. Oyuncumuz antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. Hasan Ali Kaldırım ise özel program dahilinde takımdan  ayrı yaptığı çalışma ile hazırlıklarını sürdürdü.
 

Tüm futbolcularımız kampta
Bu antrenmanla Galatasaray maçının hazırlıklarını tamamlayan Profesyonel Takımımız, tüm takım olarak tesislerimizde kampa girerek, maç saatini beklemeye başladı.