24.09.2012

Takimimiz Kampa Girdi

Fenerbahçemiz, Spor Toto Süper Lig’in 5. haftasında, 24 Eylül Pazartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı ve basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla tamamladı.Öte yandan Başkanımız Aziz Yıldırım ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Tolga Deniz Aytöre ve Serdar Erkan da antrenmanın bir bölümünü izledi.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 18.00’de başladı ve 1 saat 20 dakika sürdü. Serdar Kesimal dışındaki bütün oyuncular ise antrenmanda yer aldı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde yapılan 5’e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti.  Ardından 3’e 2 hücum ve defans organizasyonu çalışması yapan oyuncularımız, taktiksel ve bireysel çalışmalarla antrenmanı noktaladı. Dirk Kuyt ise, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Bu antrenmanla Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamlayan Fenerbahçemiz, Can Bartu Tesisleri’nde kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.