Takimimiz Son Antrenmanini Luz Stadi'nda Yapti

02.05.2013

Takimimiz Son Antrenmanini Luz Stadi'nda Yapti

UEFA Avrupa Ligi Yarı Final rövanş maçında 2 Mayıs Perşembe günü deplasmanda Benfica ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz hazırlıklarını maçın oynanacağı  Da Luz Stadı’nda yaptığı antrenmanla tamamladı. Portekiz’e giden Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin yanı sıra delagasyonumuz da Takımımızın antrenmanını izledi.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde TSİ 21.00’de başlayan antrenman 1 saat 10 dakika sürdü. Çalışmanın ilk 15 dakikası da basına açık gerçekleştirildi.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman’ın saha içinde oyuncularımızla yaptığı toplantının ardından antrenman ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. Ardından 4 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Çift kale maçla devam eden antrenman, bireysel çalışmalarla tamamlandı. Raul Meireles ise özel program dâhilinde çalışmalarını takımdan ayrı olarak sürdürdü.

Bu antrenmanla Benfica maçının hazırlıklarını tamamlayan kafilemiz, kamp yaptığı otele geçerek, maç saatini beklemeye başladı.