Takimimiz, Son Antrenmanini Roma Olimpiyat Stadi'nda Yapti

11.04.2013

Takimimiz, Son Antrenmanini Roma Olimpiyat Stadi'nda Yapti

UEFA Avrupa Ligi çeyrek final rövanş maçında 11 Nisan Perşembe günü deplasmanda Lazio ile karşılaşacak olan Fenerbahçemiz hazırlıklarını maçın oynanacağı  Roma Olimpiyat Stadı’nda yaptığı antrenmanla tamamladı.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde TSİ 20.30’da başlayan antrenman 1 saat 15 dakika sürdü. Çalışmanın ilk 15 dakikasıda basına açık gerçekleştirildi.

Roma’ya giden Başkanımız Aziz Yıldırım, Başkanvekilimiz Abdullah Kiğılı, Asbaşkanlarımızdan Mithat Yenigün, Tahir Perek, Ömer Temelli, İlhan Ekşioğlu ve İsfendiyar Zülfikari ile Yönetim Kurulu üyelerimizden Ünal Uzun ve Turan Şahin'in yanı sıra delagasyonumuz da antrenmanının bir bölümünü izledi.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman koordinasyon çalışması ile devam etti.  Daha sonra 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Oyuncularımız antrenmanı taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamladı.

Bu antrenmanla Lazio maçının hazırlıklarını tamamlayan kafilemiz, kamp yaptığı otele geçerek, maç saatini beklemeye başladı.