"takimimiz Taraftarimizla Buluştu"

11.07.2011

"takimimiz Taraftarimizla Buluştu"

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü Düzce’nin Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’nde sürdüren Profesyonel Futbol Takımımız, taraftarımızla bir araya geldi.

İstanbul ve çevre illerden gelen yaklaşık bin kişilik taraftar grubu, antrenman öncesinde, esnasında ve sonrasında; Takımımız ve Başkanımız Aziz Yıldırım lehinde tezahüratlarında bulunup destek verdiler. 

Antrenman sonrasında öğle yemeği için tesislere giden oyuncularımız ve teknik ekibimiz; ardından alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde yeniden antrenman sahasına geldiler. 

Oyuncularımız ile taraftarlarımız karşılıklı olarak; "Sarı lacivert, Şampiyon Fenerbahçe, ’’Darağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe’’, ’’Büyük Başkan, Aziz Yıldırım’’,"Şampiyonluk bizim kupa bizim", "Fenerle kimse başa çıkamaz",   ’’Çoçuklar inanın, inanın çocuklar, güzel günler göreceği, güneşli günler", "Sen bizim ’Kocaman’ gururumuz", ’’Şampiyon Fenerbahçe’’ tezahüratlarda bulundular. 

Tezahüratların ardından taraftarlarımızla fotoğraf çektiren oyuncularımız, alkışlar eşliğinde yeniden tesislere geçtiler.