Takimimizdan Çanakkale Zaferi Ve Şehitler Günü Kutlamasi

18.03.2015

Takimimizdan Çanakkale Zaferi Ve Şehitler Günü Kutlamasi

Fenerbahçemiz Beşiktaş maçının hazırlıklarına Can Bartu Tesislerimizde bugün öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

 

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yıldönümü ve Şehitler Günü nedeniyle tüm futbolcularımız ve teknik ekip, antrenman öncesi Türk Bayrağı ile poz verdi ve bu anlamlı günü kutladı.

 

Bir süredir sakatlıkları bulunan Hasan Ali Kaldırım ile Mehmet Topal, bugünkü antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı.

 

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal yönetimindeki antrenman saat 11.00’de başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenman, dar alanda pas organizasyonları ve dar alanda hücum/defans organizasyonlarının ardından bireysel çalışmalarla noktalandı.

 

Antrenmanın ikinci bölümünde sağ ayak bileğinde ağrı hisseden Emmanuel Emenike, tedbir amaçlı, çalışmayı yarım bıraktı. Egemen Korkmaz ve Gökhan Gönül, takımdan ayrı özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı.

 

Beşiktaş maçı hazırlıkları 19 Mart Perşembe günü yapılacak antrenmanla devam edecek. Can Bartu Tesislerimizdeki bu antrenman saat 18.00’de başlayacak.